חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משחקי חשיבה

אשכולות חשיבה מלמדת עם מגוון משחקים מכל רחבי העולם.
המשחקים נבחרים בקפידה ומהווים את בסיס התכנית.
באתרנו מוצגים מגוון רחב של משחקים של מספר חברות משחקים.
אפשר לרכוש חבילות משחקים דרכנו בהתאם לצורך.

סינון לפי מיומנות
סינון לפי מיומנות
סינון לפי גילאים
סינון לפי גילאים
סינון לפי מספר משתתפים
סינון לפי מספר משתתפים

סלט נקודות

הרכיבו את סלט החלומות וזכו בכל הנקודות! מי שישלוף את השילוב הטוב ביותר של הירקות וההרכבים מתוך שוק הירקות הדינאמי יזכה בכל הקופה!

8+

2-6

מפולת הכוסות

עליכם לעצב בחכמה את פירמידת הכוסות הצבעוניות שלכם ולהניח קלפים בעלי אותו הצבע כדי לגבור על השחקנים האחרים ולגרום להם לאבד כוסות. האחרון שנשאר, מנצח! משלב מוטוריקה עדינה וחשיבה קדימה.

8+

2-6

סלאפזי

שליפה והתאמה של קלפים במשחק מהיר שיטריף אתכם מצחוק! בסלאפזי משחקים במהירות! היפטרו ראשונים מהתמונה המתאימה לרמז הנכון. ויש גם גרסאות משחק מאתגרות לגיוון!

8+

2-8

שם קוד תמונות

שליפה והתאמה של קלפים במשחק מהיר שיטריף אתכם מצחוק! בסלאפזי משחקים במהירות! היפטרו ראשונים מהתמונה המתאימה לרמז הנכון. ויש גם גרסאות משחק מאתגרות לגיוון!

10+

2-8

רק עשר

רק 10 משחק זכרון חכם ושובב. הכריזו כמה קלפים בכוונתכם להפוך- בין קלף אחד לשלושה. הפכן קלפים בהתאם להכרזתכם. נסו להגיע בעזרת הקלפים שהפכתם לתרגיל חשבוני שתוצאתו 10, ניתן לעשות שימוש בכל פעולת חשבון.

6+

2-6

רמז בריבוע

משחק כייפי של שיתוף פעולה הכולל אלפי צירופי מילים אפשריים! האם תוכלו למצוא רמז משותף ל"דוב" ו"רופא"? מצאתם? הכריזו אותו בקול, והשחקנים יצטרכו לנחש בין אילו שתי מילים חיברתם! נסו לשבץ כמה שיותר קלפי צירופים על ידי ניחוש נכון של מילים בעזרת הרמזים שתקבלו.

7+

2-6

תפוס תקלף

משחק מהנה של מהירות, ריכוז ויכולת הבחנה. 1. הִפכו את הקלף העליון מהקופה והניחו אותו לצידה. 2. המשיכו לחשוף קלפים בזה אחר זה ונסו לזהות לפחות שני קלפים בעלי מאפיין זהה (צבע, מספר או חיה) בקטגוריה המופיעה בקופה ומשתנה בכל פעם שהופכים עוד קלף. 3. נסו לאסוף כמה שיותר קלפים כדי לנצח במשחק!

5+

2-6

תפוס תדרקון

משחק זיכרון מתוחכם, לילדים שלא מפחדים מדרקונים! המשחק המוכר והאהוב של ממציא המשחקים הנחשב והידוע, ריינר קניציה. קבוצת דרקונים החביאה שלל אוצרות במרתפי הטירה, האם תצליחו להציל את האוצרות בזהירות ובשקט, מבלי להעיר את הדרקונים?

5+

2-5

שרלוק

מסדרים את קלפי הרמזים בעיגול ועם שרלוק הבלש חוקרים במסלול. אם תצליחו יותר רמזים לגלות תאספו קלפים ותצליחו לזכות! בלש מצטיין? חוקר מופלא? בואו נתחיל לשחק ונצא למסע!

5+

2-5

שחמט ודמקה

ערכה של שחמט ודמקה, 2 ב-1! משחקי האסטרטגיה השכיחים ביותר הקיימים בתרבות האנושית. כיום הם משמשים כתחביב וכספורט תחרותי כאחד. הם דורשים תחכום, שימוש רב בטקטיקה ועוזרים לפתח מחשבה לוגית מופשטת.

6+

2

שבע בום

משחק קלפים דינאמי בו כל המשתתפים מנסים להפטר מקלפיהם בסדר עולה או יורד מ 1- ועד 10. הצלחתם-ניצחתם במשחק! אם נתקעתם-לא לדאוג, קלפי השביעיות יכולים לשנות את הכל, אך הזהרו מקלף ה"בום!" אסטרטגיה. ריכוז והרבה הנאה!

6+

2-8

ראש בראש

משחק המזכיר את קלאסיקת איקס עיגול עם טוויסט שבו מניחים חלקים אחד על השני. המשחק מאתגר את הזיכרון ואת היכולת האסטרטגית, מפתח הבנה תלת מימדית וחשיבה לוגית.

5+

2

טוען...
רכישת משחקים

מלאו פרטים ורשמו את המשחק/ים בו אתם מתעניינים, ונחזור אליכם עם פרטים נוספים