בי"ס מגדים, מעלה אדומים מדריכה: עירית קלר
רעות כיתה ה' לוטוס, עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות כיתה ג' פיטנגו, עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות כיתה ג' פעמונית, עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות כיתה ד' חצב, עין שמר מדריכה: עינב עודי
נווה עציון כיתה ה' מדריכה: חן גדמו
כרמים כיתה ד'3, מודיעין מדריכה: מיטל ברמן
כרמים כיתה ד'1, מודיעין מדריכה: מיטל ברמן
בי"ס עמק חרוד כיתה ב'3, עמק חרוד מדריכה: תמי נתנאל
מעגנים כיתה ד'3 מדריכה: עיינה שני
צאלים כיתה ד'1, אילת מדריכה: קרן טיב
וייצמן כיתה ד'3, נהריה מדריכה: סיגל ניר
שילה כיתה ד' מצפה יריחו מדריכה: תמר קדמי
מדעים ואומנויות כיתה ו', ירושלים מדריכה: חן גדמו
קשת ד'1, מודיעין מדריכה: חן גדמו
מעגנים כיתה ג'2 מדריכה: עיינה שני
מורשת ישורון, אופקים כיתה ד' מדריכה: מלי עומסי
מצפה יריחו מדריכה: תמר קדמי
ישורון בנות, אופקים, כיתה ו' מדריכה: מלי עומסי
מעלה התורה ד'3, מעלה אדומים מדריכה: תמר קדמי
יד לחמישה כיתה ד'2 מדריכה: תמי נתנאל
רמת רזים, צפת מדריכה: עופרי דהן
יד לחמישה, כיתה ד' מדריכה: תמי נתנאל
יונתן כיתה ג'3, נתניה מדריכה: אוסנת שמיאן
יונתן כיתה ג'2, נתניה מדריכה: אוסנת שמיאן
יונתן כיתה ג'4, נתניה מדריכה: אוסנת שמיאן
יונתן כיתה ג'1, נתניה מדריכה: אוסנת שמיאן
בי"ס רעות, כיתה ג' פלפל עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ג' פלפל עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ה' רעות עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ה' לילך עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ד' חצב עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ד' רעות עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ד' חרצית עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ג' פעמונית עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ג' פיטנגו עין שמר מדריכה: עינב עודי
רעות, כיתה ג' פינטגו עין שמר מדריכה: עינב עודי
הדר השרון כיתה ג'2, כפר יונה מדריכה: אילנה מאייר
רעות, כיתה ה' לוטוס עין שמר מדריכה: עינב עודי
ויצמן כיתה ד'2, נהריה מדריכה: סיגל ניר
נועם בנות כיתה ג'1, רחובות מדריכה: הילה פלח
בן גוריון, גן יבנה מדריכה: רונית בן דהן
עמית כיתה ד'1 מודיעין מדריכה: מיטל אביב
עמית כיתה ד'2 מודיעין מדריכה: מיטל אביב
מעלה התורה בנות ד', מעלה אדומים מדריכה: תמר קדמי
ויצמן כיתה ד'1 נהריה מדריכה: סיגל ניר
יד לחמישה כיתה ד' מדריכה: תמי נתנאל
אורט חצור יסודי כיתה ד'2 מדריכה: ורד מנצור
הרצוג כיתה ד'3, רחובות מדריכה: לירון צור
צאלים כיתה ד'2, אילת מדריכה: קרן טיב
נפתלי כיתה ד', יבנאל מדריכה: תמי נתנאל
רעות כיתה ד', נס ציונה מדריכה: הילה פלח
מעגלים, מעגלים מדריכה: עדנה מנצור
בין ההדרים ג'2, חירות מדריכה: מירה שומר
בין ההדרים ג'1, חירות מדריכה: מירה שומר
לב הפרדס כיתה ג'2, גאולים מדריכה: מירה שומר
הרצוג כיתה ד'1, רחובות מדריכה: לירון צור
מגדים, מעלה אדומים מדריכה: עירית קלר
אורט כיתות ד', חצור מדריכה: ורד מנצור
נועם בנות, רחובות מדריכה: הילה פלח
תל חי, קרית שמונה מדריכה: ורד מנצור
עמיחי, כיתה ד' מדריכה: יעל נעים
בין ההדרים, חירות מדריכה: מירה שומר
גאולים, אשדוד מדריכה: סימה גבאי
לב הפרדס כיתה ג'3, גאולים מדריכה: מירה שומר
רועי קליין כיתה ה'4, נתניה מדריכה: מירה שומר
לב הפרדס, ג'3 מדריכה: מירה שומר
בית חורון, כיתה ד' מדריכה: מיכאלה כהן
עמיחי ד'3, מדריכה: יעל נעים
לב הפרדס מדריכה: מירה שומר
יונתן ג'1, נתניה מדריכה: אוסנת שמיאן
נבון ג'2, מזכרת בתיה מדריכה: ליזי אלמליח
מעלה התורה בנות, מעלה אדומים מדריכה: תמר קדמי
בין ההדרים ג'3, חירות מדריכה: מירה שומר
ניצני אשכול, קיבוץ מגן, כיתות א'-ג' מדריכה: אורית ריקס עמר
גולדה מאיר, כיתות ה'-ו' נהריה מדריכה: איריס אליהו
בין ההדרים כיתה ג'1, חירות מדריכה: מירה שומר
בין ההדרים כיתה ג'3, חירות מדריכה: מירה שומר
בית חורון כיתה ד' מדריכה: מיכאלה כהן
צפרירים ד'3, אשדוד מדריכה: סיגלית חדד
ניצני המדע, רחובות מדריכות: אתי אסדון ויפעת גולן
האלה כיתה ד'1, כפר מנחם מדריכה: יעל נעים
צפרירים כיתה ג'1, אשדוד מדריכה: סיגלית חדד
נתיב מאיר כיתה ד', מעלות מדריכה: שמרית הרוש
אבן שוהם כיתה ד'2, נהריה מדריכה: שמרית הרוש
אבן שוהם כיתה ד', נהריה מדריכה: שמרית הרוש
צפרירים ו'3, אשדוד מדריכה: סיגלית חדד
נפתלי, יבנאל מדריכה: תמי נתנאל
בית הגדי כיתה ב' מדריכה: מירב אלון
יאנוש קורצאק', ירושלים מדריך: אורי ואקנין
האלה, ד'1 כפר מנחם מדריכה: יעל נעים
אריאל, כיתה ו' אשדוד מדריכה: סימה גבאי
בית הגדי, ד' מדריכה: מירב אלון
חוט השני ג'3, מודיעין מדריכה: מיטל ברמן
צפרירים ד'2, אשדוד מדריכה: סיגלית חדד
נתיב מאיר, מעלות מדריכה: שמרית הרוש
רמת החייל, כיתות ד' תל אביב מדריכה: הילה גאליס
האלה ד'1, כפר מנחם מדריכה: יעל נעים
הרואה, אשדוד מדריכה: סיגלית חדד
בי"ס הרואה, אשדוד מדריכה: סיגלית חדד
הרואה ג'1, אשדוד מדריכה:סיגלית חדד
תורני מדעי ג'1, שדרות מדריכה:מירב אלון
תורני מדעי ג'2, שדרות מדריכה:מירב אלון
תורני מדעי ד', שדרות מדריכה:מירב אלון
בית הגדי, בית הגדי מדריכה: מירב אלון
מצפה יריחו, יריחו מדריכה: תמר קדמי
נהלל, נהלל מדריכה: אתי כץ
נועם, רחובות מדריכה: הילה פלח
WhatsApp us