ילדי אשכולות

חידות, דפי עבודה ולומדות להורדה

בדף זה תוכלו לפתור חידות, אתגרים ודפי עבודה, וגם להוריד לומדות חינוכיות המבוססות על שיטת אשכולות לפיתוח מיומנויות חשיבה וכישורי חיים באמצעות משחקים.

לומדים את מאיץ הלמידה? אם כבר נרשמתם בקישור ההרשמה הכיתתי שלכם היכנסו והתחילו לשחק!
בדף זה תוכלו לשחק במשחקי האולימפיאדה (אבאלון, אוקטי, דמקה וקורידור) ברשת האינטרנט (online) באופן חווייתי, מול חבריכם ומול ילדות וילדים אחרים! הכנסו לאתר, הרשמו ... והתחילו לשחק!
דפי הפעלות ומשחק גם לילדי הגנים והכיתות הנמכוכות
הכנסו והתחילו לפתור!
בדף זה תוכלו למצוא רעיונות להפעלות קבוצתיות
הכנסו והתחילו לשחק ביחד!
מוזמנים לצפות בסרטונים של שיטות חשיבה נבחרות מבית אשכולות חשיבה,
המציגים את שלבי השיטות השונות וכיצד ניתן ליישם אותן בחיי היומיום.
``אומנות המשחק`` היא לומדה חינוכית, המבוססת על שיטת אשכולות לפיתוח מיומנויות חשיבה וכישורי חיים באמצעות משחקים.
``אולימפיאדת החשיבה 1`` היא הלומדה הראשונה מתוך שלושת הלומדות של ``הסדרה האולימפית``. היא מותאמת במיוחד לילדים בגילאי 5-7, אך גם ילדים בוגרים יותר ואפילו מבוגרים יפיקו הנאה מרובה מהמשחקים המופיעים בלומדה. תמצאו בה ארבעה משחקי חשיבה מרתקים: ``צא מהבוץ``, ``זאב וכבשים``, ``ארבע בשורה`` ו``מנקלה``.
``אולימפיאדת החשיבה 2`` היא הלומדה השניה מתוך שלושת הלומדות של ``הסדרה האולימפית``. היא מותאמת במיוחד לילדים בגילאי 9-7, אך גם ילדים צעירים יותר ואפילו מבוגרים יפיקו הנאה מרובה מהמשחקים המופיעים בלומדה. תמצאו בה שלושה משחקי חשיבה מרתקים: ``שעת השיא``, ``קורידור``, ו``אבודים בחלל``.
``אולימפיאדת החשיבה 3`` היא הלומדה השלישית מתוך שלושת הלומדות של ``הסדרה האולימפית``. היא מותאמת במיוחד לילדים בגילאי 12-9, אך גם ילדים בוגרים יותר ואפילו מבוגרים יפיקו הנאה מרובה מהמשחקים המופיעים בלומדה. תמצאו בה שלושה משחקי חשיבה מרתקים ומורכבים: ``דמקה``, ``טאצ' דאון``, ו``אוקטי``.
חיות במשבצות - חידות משחק מאתר 'פוקסמיינד'
סדרו את החיות במשבצותיהן כך שאף חיה לא תמוקם על יד חיה יריבה או בצמוד למזון האהוב עליה.
בהצלחה!

אופס - חידות משחק מאתר 'פוקסמיינד'
מופע הקסמים של אופס הארנב עיזרו לאופס! לפתור את החידה ולסדר את כל חלקי הקוסם בתוך הכובע.
בהצלחה!