פעילויות הפוגה

מפלצות הזיכרון. משחק דיגיטלי אונליין! לחצו... והתחילו לשחק!
דאבל. משחק דיגיטלי אונליין. מי השחקן הזריז שיבחין בסמל משותף שבין כל זוג קלפים? מהרו למצוא את הסמל המשותף לפני היריבים! לחצו... והתחילו לשחק!
תפוס ת'דרקון. משחק זיכרון דיגיטלי, לילדים שלא מפחדים מדרקונים! אונליין. לחצו... והתחילו לשחק!
גראבולו - משחק דיגיטלי אונליין. לתרגול תפיסת המגע. משחק זריזות וזיכרון. לחצו... והתחילו לשחק!
אבודים בחלל- משחק דיגיטלי אונליין. חשיבה ואסטרטגיה בחלל. לחצו... והתחילו לשחק!
``ניצחון קבוצתי`` היא לומדה חינוכית, המבוססת על שיטת אשכולות לפיתוח מיומנויות נצחון קבוצתי -לומדים שיתוף פעולה חשיבה וכישורי חיים באמצעות משחקים. בלומדה זו נכיר את ``שיטת הציפורים הנודדות`` לשיתוף פעולה ונלמד שלושה משחקים חדשים: חידת הפרצופים, הכוסות המקפצות וראזל דאזל. בכל אחד מהמשחקים יכולים הילדים להתאים את רמת המשחק, לקבל רמזים ואף ללמוד אסטרטגיות לשיפור רמת המשחק שלהם. יש להוריד את הלומדה למחשב האישי >
``בשבילי החשיבה`` היא לומדה חינוכית, המבוססת על שיטת אשכולות לפיתוח מיומנויות חשיבה וכישורי חיים באמצעות משחקים. בלומדה זו נכיר שלושה משחקים חדשים: אופס, דגים, וכרטיס אדום, ונלמד שיטות חשיבה מתקדמות אשר עוסקות בתכנון הדרך היעילה ביותר להשגת המטרה. בכל אחד מהמשחקים יכולים הילדים להתאים את רמת המשחק, לקבל רמזים ואף ללמוד אסטרטגיות לשיפור המשחק שלהם. יש להוריד את הלומדה למחשב האישי >
``אולימפיאדת החשיבה 1`` היא הלומדה הראשונה מתוך שלושת הלומדות של ``הסדרה האולימפית``. היא מותאמת במיוחד לילדים בגילאי 5-7, אך גם ילדים בוגרים יותר ואפילו מבוגרים יפיקו הנאה מרובה מהמשחקים המופיעים בלומדה.
תמצאו בה ארבעה משחקי חשיבה מרתקים: ``צא מהבוץ``, ``זאב וכבשים``, ``ארבע בשורה`` ו``מנקלה``. יש להוריד את הלומדה למחשב האישי >
``אולימפיאדת החשיבה 2`` היא הלומדה השניה מתוך שלושת הלומדות של ``הסדרה האולימפית``. היא מותאמת במיוחד לילדים בגילאי 9-7, אך גם ילדים צעירים יותר ואפילו מבוגרים יפיקו הנאה מרובה מהמשחקים המופיעים בלומדה.
תמצאו בה שלושה משחקי חשיבה מרתקים: ``שעת השיא``, ``קורידור``, ו``אבודים בחלל``. יש להוריד את הלומדה למחשב האישי >
``אולימפיאדת החשיבה 3`` היא הלומדה השלישית מתוך שלושת הלומדות של ``הסדרה האולימפית``. היא מותאמת במיוחד לילדים בגילאי 12-9, אך גם ילדים בוגרים יותר ואפילו מבוגרים יפיקו הנאה מרובה מהמשחקים המופיעים בלומדה.
תמצאו בה שלושה משחקי חשיבה מרתקים ומורכבים: ``דמקה``, ``טאצ' דאון``, ו``אוקטי``. יש להוריד את הלומדה למחשב האישי >
בדף זה תוכלו לשחק במשחקי האולימפיאדה (אבאלון, אוקטי, דמקה וקורידור) ברשת האינטרנט (online) באופן חווייתי, מול חבריכם ומול ילדות וילדים אחרים! הכנסו לאתר, הרשמו ... והתחילו לשחק!